Кримінал
У Чернігові орудують «батарейні» шахраї
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/06/022513_0507986443671-e1497596398323.jpg)
До Чернігівського міськвідділу поліції надійшло повідомлення від жительки обласного центру 1936 року народження. Пенсіонерка заявила, що стала жертвою аферистів.
Про це ЧЕline стало відомо з власних джерел.
До квартири заявниці зайшли невідомі, назвалися працівниками служби, яка перевіряє батареї, і вкрали 12 тисяч гривень і 200 доларів. За даним фактом відкрите кримінальне провадження.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.