У Чернiговi пограбували «Ощадбанк»
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/05/630_360_1449145859-5711-e1463752563408.jpg)
У четвер, 19 травня, о 8:25 невідомі особи через вікно проникли до приміщення «Ощадбанку» по вулицi Київська, 6, де наразі тривають ремонтні роботи.
Про це ЧEline повідомило власне джерело.
До правоохоронців по допомогу звернувся 63-рiчний чернiгiвець, директор фірми «ПВКП Рост». Він повідомив, що пограбування відбулось у період з 17:00 18 травня по 8-му ранку 19 травня.
Крадії поцупили мікрохвильову піч, будiвельний міксер, болгарки «Фіолент», «Bosh», розвідний ключ, шуруповерт «Макіта», паяльник, перфоратор «Метабо», три коробки з розетками та три коробки з вимикачами.
Слiдчо-оперативна групи провела огляд мiсця подiї.
За даним фактом вiдкрите кримiнальне провадження за ознаками кримiнального правопорушення, передбаченого статтею 185 Кримiнального кодексу Украiни. Триває перевірка.