Кримінал
У Чернігові «працюють» професійні магазинні крадії
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/12/15327699_1126678120779166_1897641216_n-e1481102706707.jpg)
Зі спортивного магазину по проспекту Перемоги минулої ночі невідомі винесли фірмові зимові куртки та жіночі кофти. Суму збитків власники крамниці підраховують.
Про це ЧЕline стало відомо з неофіційних джерел.
Крадіжку скоїли, відчинивши металеві двері. Це було друге пограбування магазинів за добу. Невідомі працювали тишком-нишком, не залишаючи слідів. Тож правоохоронці припускають, що у місті орудують професійні злодії.