У Чернігові сталася ДТП із потерпілими
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/450105107_2190061424687687_922379274324536505_n-e1721202699755-780x470.jpg)
17 липня близько 5-ї ранку на перетині вулиць Івана Мазепи та проспекту Миру сталася аварія за участі двох автомобілів. Є потерпілі. Про це в коментарі ЧЕЛАЙН повідомила речниця патрульної поліції у Чернігівській області Руслана Железняк.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/450402910_843708963952479_2063029425606676017_n-856x642.jpg)
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині горів автомобіль
«Прибувши на місце, патрульні зʼясували, що автомобіль Tesla Model 3 під керуванням 52-річної водійки, рухаючись другорядною дорогою зі сторони вулиці Київської в напрямку вулиці Івана Мазепи, не надала переваги в русі автомобілю Opel Meriva під керуванням 36-річного водія, який рухався проспектом Миру, зі сторони вулиці Вʼячеслава Чорновола в напрямку проспекту Перемоги по головній дорозі», – зазначає Руслана Железняк.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/450516795_1030556988406587_4881086901311749603_n-856x642.jpg)
У ГУНП у Чернігівській області зазначають, що двоє пасажирів отримали легкі тілесні ушкодження, після надання першої медичної допомоги їх відпустили додому.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv