Кримінал
У Чернігові сталася ДТП за участі легковиків та маршрутки
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/11/2ad0df92822e857c52411634ee7c5e0b1-1-e1479886035834.jpg)
У м. Чернігові на нерегульованому перехресті проспекту Миру, вулиць Героїв Чорнобиля та Козацької о 6 год. 10 хв. 22 листопада водій автомобіля «DAEWOO LANOS» не надав переваги у русі та здійснив зіткнення з автомобілем «HONDA ACCORD».
Про це ЧЕline повідомили у департаменті з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОДА.
У результаті пригоди автомобіль «DAEWOO LANOS» відкинуло на стоячий перед перехрестям маршрутний автобус «Рута», водії автомобілів отримали тілесні ушкодження та були доставлені до лікувальних закладів обласного центру.