У Чернігові затримали хакера, який продавав бази даних
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/74218596_1387726054684887_5565639306166403072_n-e1573193889536.jpg)
33-річний мешканець Чернігова раніше проходив службу у лавах Збройних сил України, обіймаючи посаду інженера комп’ютерних мереж. Звільнившись з лав ЗСУ, чоловік почав заробляти продажем баз даних.
Про це повідомляє прес-служба кіберполіції.
Використовуючи спеціальний програмний засіб, він здійснював спам-розсилки, інфіковані шкідливим програмним забезпеченням. Робота цих вірусів полягала у викраденні логінів, паролів, даних банківських карт, електронних гаманців та іншої інформації користувачів мережі Інтернет.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СБУ викрила групу хакерів на підготовці кібератак напередодні виборів
Отриману інформацію хакер формував у бази даних та продавав на спеціалізованих закритих форумах. В подальшому ця інформація могла використовуватися для шантажу, шахрайства, викрадення коштів з банківських рахунків та інших правопорушень щодо потерпілих.
Виявлено текстові документи з викраденими базами загальним об’ємом більше 20 GB.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv