У Прилуках викрито шахраїв, які дурили людей в інтернеті
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/3bbb2d357ed8b1bdd76edda3baa8a68f-e1601975135168.jpg)
За процесуального керівництва Прилуцької місцевої прокуратури розслідується кримінальне провадження за фактом шахрайського заволодіння грошовими коштами громадян шляхом розміщення неправдивих оголошень про продаж товарів в мережі інтернет за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.190 КК України.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині знову активізувалися шахраї-«податківці»
У процесі досудового розслідування 5 жовтня 2020 року проведено низку санкціонованих обшуків у фігурантів справи як у м.Прилуки, так і на території іншої області, під час яких вилучено кілька мобільних телефонів і комп’ютерну техніку, а також шість банківських карток, які мають доказове значення у кримінальному провадженні.
Досудове розслідування триває, збираються докази для з’ясування всіх потерпілих від шахрайства, причетних осіб та обставин вчиненого.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv