За півріччя міграційна поліція Чернігівщини склала майже 2500 адміністративних протоколів на іноземців

mipolice

Поліцейські відділу міграційної поліції Чернігівської області постійно контролюють дотримання іноземцями законодавства та правил перебування на території України.

– У разі вчинення правопорушень іноземцями, поліція вживає заходів, що спрямовані на вирішення питань примусового повернення, примусового видворення, скасування тимчасових та постійних посвідок, які дають право проживання на території України, та подальшої заборони в’їзду в Україну порушникам, – говорить начальник відділу міграційної поліції ГУНП в Чернігівській області Антон Милосердов.

Так, упродовж першого півріччя цього року поліцейські склали 2427 протоколів на іноземців за вчинення адміністративних правопорушень.

Найчастіше іноземці притягалися до відповідальності за:

– порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг чи іншого майна (стаття 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення);

– перевищення обмежень швидкості руху або проїзд на заборонений сигнал регулювання дорожнього руху (стаття 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення);

– керування у стані сп’яніння (стаття 130 КУпАП).

Поліцейські за фактами вчинення тяжких адміністративних правопорушень, вчинених іноземцями, підготовили та направили до  Управління державної міграційної служби в Чернігівській області та в інші області подання:

– скасування дозволу на імміграцію та посвідки на постійне місце проживання – 16;

– скасування тимчасової посвідки – 37;

– заборони в’їзду іноземцям, які виїхали за межі України та на момент виїзду мали невиконані майнові зобов’язання перед державою, а саме не сплатили штраф – 97.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігівському районі під час пожежі травмовано 80-річного чоловіка

Особи, яким Державна міграційна служба заборонила в’їзд на територію України, не зможуть в’їхати до держави протягом трьох років.

В червні поліцейські спільно зі співробітниками Управління державної міграційної служби в Чернігівській області, за участю Національної гвардії, провели відпрацювання місць торгівлі міста Чернігова.

В ході перевірки правоохоронці виявили громадянина Алжиру, який мав скасовану посвідку на тимчасове перебування в Україні, та ще двох іноземців, що не мали законних прав перебувати в Україні.

Поліцейські склали на іноземців адміністративні протоколи за частиною 1 статті 203 КУпАП (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України). Громадянину Алжиру надано термін для виїзду за межі України, у відношенні інших прийнято рішення про примусове повернення та примусове видворення до країн походження.

Також нещодавно поліцейські відділу міграційної поліції ГУНП в Чернігівській області спільно з працівниками Управління державної міграційної служби України в Чернігівській області видворили за межі України до Російської Федерації кримінального авторитета, раніше неодноразово засудженого за скоєння кримінальних правопорушень на території Російської Федерації.

Нагадаємо, що міграційна поліція разом з патрульними поліцейськими узгодили спільний алгоритм взаємодії під час виявлення кримінальних та адміністративних правопорушень, вчинених іноземцями.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Сектор комунікації
поліції Чернігівської області

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register