Жителя Прилук засуджено за угон автомобіля та крадіжки
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/ugon-auto-e1603009813524.jpg)
За принципової позиції Прилуцької місцевої прокуратури вироком Прилуцького міськрайонного суду від 12.10.2020 раніше судимого місцевого жителя засуджено за вчинення угону легкового автомобіля, мопеда та ряд крадіжок чужого майна.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Патрульні затримали у Чернігові крадія
У судовому засіданні прокурором доведено, що раніше судимий 39 –річний мешканець м.Прилуки у березні – червні 2020 року вчинив ряд крадіжок чужого майна з домогосподарств в м.Прилуки та с.Дубовий Гай, також незаконно заволодів мопедом та 2 липня 2020 року незаконно заволодів легковим автомобілем прилучанина, що стояв біля багатоквартирного будинку.
Заслухавши позицію прокурора щодо суспільної небезпеки вчиненого злочину, суд, особу винного та обставини справи призначив реальне покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
Прилуцька місцева прокуратура