Кримінал
Злодій-«сантехнік» обікрав школу
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/05/handcuffs-1078870_960_7201-e1462436719399.jpg)
У Чернігові невідомий уночі проник до приміщення школи та скоїв крадіжку сантехніки й годинників.
Уранці 4 травня до Чернігівського відділу поліції через службу «102» звернулась 46-річна працівниця школи № 25. Вона повідомила, що в ніч на 4 травня невідома особа шляхом віджиму віконної рами проникла до приміщення чернігівської загальноосвітньої школи № 25, що по вулиці Доценка, 29. Зловмисник вкрав два настінні годинники, дві раковини та змішувачі. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група. Сума збитків встановлюється.
За цим фактом працівники поліції відкрили кримінальне провадження. Триває перевірка.