Культура

Чернігівка Вікторія Апанасенко перемогла у конкурсі національних костюмів на Міс Всесвіт

Костюм чернігівки Вікторії Апанасенко «Воїн світла» став переможцем онлайн-голосування у конкурсі костюмів «Міс Всесвіт».

Вбрання стало найкращим національним костюмом на конкурсі. Про це повідомили «Miss Universe Ukraine» у Facebook і Вікторія Апапасенко в Instagram.

«Костюм «Воїн світла» символізує боротьбу нашої нації з пітьмою та оберігає нас, наче войовничий Архангел Михаїл, що захищає Україну з мечем. Тіло Вікторії в обладунках, але водночас вона несе світло через темряву, що прийшла на наші землі з агресором», – повідомляють на сторінці «Miss Universe Ukraine».

Вперше за історію конкурсу «Міс Всесвіт» українка виграла перше місце з 86 країн за найкращий національний костюм, наголосила сама Апанасенко.

«Я перемогла в номінації за найкращий національний костюм і присвячую цю нагороду кожному українцю, кожному воїну світла, який воює зараз за майбутнє України», – заявила модель.

Вікторія Апанасенко родом із Чернігова. Представляла Україну на міжнародному конкурсі «Міс Всесвіт»-2022 у костюмі «Воїн світла» в Новому Орлеані (США).

Торік Вікторія Апанасенко отримала титул «Міс Україна Всесвіт-2022».

Над вбранням Вікторії працювала українська художниця по костюмах Леся Патока.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button