Чернігівщиною мандрує вишивана мапа
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/11/582c1ddd74d7b15086413_1714665958862057_628451425_n-e1479744727633.jpg)
Упродовж трьох місяців казначеї всіх територіальних органів України вишивали карту нашої держави. Ненадовго її привозили до різних районів Чернігівщини. Зокрема, вишивану мапу вже бачили жителі Менського, Новгород-Сіверського, Семенівського, Корюківського та інших районів області.
За словами начальника Управління державної казначейської служби України у Менському районі Людмили Тищенко, карта створювалася всіма працівниками казначейської служби України з нагоди 25-річчя Незалежності України.
«Акція почала свою ходу 8 серпня. Над макетом першими працювали Донецька та Луганська області. Далі карта була передана в Харківську області, потім Суми, Чернігів і так до 26 жовтня карта була вишита повністю», – повідомила вона.
Нині вже повноцінна вишита карта України знову мандрує регіонами. Після цього її зберігатимуть у музеї Казначейської служби в Києві.
Джерело «Наше слово»