Культура

Чернігівський драмтеатр закрив свій 97-й театральний сезон (Фото)

З нагоди закриття 97-го театрального сезону творчий колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка підготував для своїх шанувальників велику концертну програму за участю вокалістів, артистів драми і балету театру.

Музичне оздоблення святкової програми здійснював високомайстерний театральний оркестр під орудою головного диригента, заслуженого артиста України Олексія Рощака, який супроводжував вокальні виступи артистів театру й виконував популярні сучасні музичні твори. Про це повідомляє Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру.

На початку концерту ведучі концертної програми – народний артист України Валентин Судак та заслужена артистка України Наталія Максименко – подякували щирим шанувальникам театру, які упродовж багатьох років підтримують артистів, відвідуючи вистави шевченківців і нагороджуючи їх своїми оплесками, та розповіли про здобутки творчого складу театру протягом театрального сезону, що завершується.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Просто неба: капела бандуристів представила програму “Боже, Україну збережи!” чернігівським глядачам на Малій міський сцені

Відкрив святковий концерт виступ оркестру з вражаючими музичними композиціями, а чудовим продовженням концертної програми стали вокальні виступи заслуженого артиста України Едуарда Брагіди, артисток Світлани Бойко і Юлії Казакової. Щире захоплення глядацького загалу щоразу викликали хореографічні замальовки «Катя Чілі», «Едіт Піаф», «Фламенко», танго «Аргентина» у виконанні артистів балету Анастасії Сальникової і Володимира Кирильченка, Віталіни Брагіди і Дмитра Лойченка, Антоніни Сидоренко і Бориса Лойченка. Надзвичайно тепло зустрічала глядацька аудиторія українські пісні, що виконували Владислав Лещенко й Едуард Брагіда, та «Дніпровський вальс», де разом зі співом Юлії Казакової на сцені у бальному танці кружляли балетні пари.

Дружні аплодисменти усієї театральної зали супроводжували кожен концертний номер оркестрантів, які крім того, що грали на музичних інструментах, і притопували, і прихлопували, і вражали хоровим співом. Окрему увагу глядачів та бурхливі оплески отримали виконавці сольних партій Олександр Мовчан (труба), Андрій Токар (тромбон), Юрій Ярошевич (скрипка).

На завершення святкової концертної програми ведучі запросили на сцену усіх учасників концерту та керівників театру. Художній керівник Андрій Бакіров звернувся зі словами вдячності на адресу прихильників чернігівського театру і запросив до якнайчастішого відвідування протягом наступних театральних сезонів. Директор театру Сергій Мойсієнко побажав акторам і глядачам міцного здоров’я, витримки і мужності в складні часи воєнного стану в країні, віри в неодмінне здобуття перемоги захисниками України та урочисто оголосив 97-й театральний сезон закритим.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button