Чернігівці побачать унікальний виставковий проєкт «Космос Емми Андієвської»

42611243_303

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків продовжує масштабний проєкт «Дифузія», мета якого – сприяння розвитку мистецтва в різних регіонах України та посилення взаємодії і співпраці між музейними інституціями. Цього разу жителі Чернігова матимуть змогу насолодитися мистецтвом «живої легенди» Емми Андієвської.

Отже, виставка під назвою «Космос Емми Андієвської» відбудеться 26 листопада о 16:00  в рамках проєкту «Дифузія» у Чернігівському художньому музеї імені Г.П.Галагана.

Початок о 16:00. Вхід вільний (маска+дистанція).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові відкрилася виставка Богородичних ікон

Загалом проєкт національного масштабу «Дифузія» приурочений до 30-річчя відновлення незалежності України. Це серія гостьових виставок, які мають на меті продемонструвати світові актуальність, високу професійність та автентичність українського мистецтва, талановитість і творчий потенціал української нації.

Термін «дифузія» в перекладі з латини означає поширення, розтікання, розсіювання, взаємодія.

На думку фундатора МСУМК Віктора Корсака, саме через гостьові виставки розшириться аудиторія поціновувачів сучасного мистецтва як в Україні, так і за її межами.

Керівна партнерка Музею Леся Корсак зазначає, що ініціатори мають на меті збільшити доступність сучасного національного мистецтва для кожного мешканця держави і сприяти розвитку мистецтва в різних регіонах, представляючи провідних художників.

До слова, перед вжиттям карантинних заходів проєкт «Дифузія» успішно реалізували у Львові з виставками творів Миколи Кумановського та Емми Андієвської, та у Івано-Франківську з її ж творами.

У червні, після часткового послаблення карантину виставка «Космос Емми Андієвської» відкрилася у Хмельницькому обласному художньому музеї та у Тернополі. В серпні жителі сходу, а саме Маріуполя та Бердянська, також мали змогу відвідати «космічні» гостьові експозиції. У жовтні виставка стартувала в Ужгороді.

unnamed

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register