Драмтеатр відкриває новий сезон сімейною виставою «Мауглі»

афішa_Мауглі-А2-ФІНАЛ

Першою прем’єрою 96-го театрального сезону в Чернігівському академічному драмтеатрі ім. Т.Г.Шевченка має стати новаційна постановка на чернігівській сцені режисера Анастасії Кузик знайомої усім з дитинства історії про хлопчика на ім’я Мауглі, який виріс у джунглях у вовчій зграї.

Понад сто років тому відомий англійський письменник Редьярд Кіплінг написав знаний на весь світ цикл оповідань «Книга джунглів». Твір має численні інсценізації та екранізації, але не втрачає своєї привабливості для нових поколінь глядачів. Це захоплююча історія про життя людського дитинчати, яке виросло серед вовків і вважало себе членом вовчої зграї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У чернігівському драмтеатрі розпочався 96-й театральний сезон (Фото)

У джунглях на Мауглі чекали страшні та небезпечні пригоди – підступність шакала Табакі, ворожнеча з хижим тигром-людожером Шер-Ханом, викрадення всюдисущими Бандар-логами та інші цікаві події. Його вчителями стали добрий і мудрий ведмідь Балу й спритна і відважна пантера Багіра, які навчали його бути людяним, чесним, сміливим і справедливим. Разом із Мауглі юні глядачі пізнаватимуть закони джунглів, вчитимуться бути турботливими до друзів і непримиренними до ворогів.

Наша казка для дітей і дорослих – про теперішній світ, про благородство душі і вірність друзям, про справжню любов, що допомагає вистояти у важких випробуваннях і стати Людиною з великої літери. Вона вчить бути відважними і чесними, поважати тих, із ким поруч живеш, і бути вдячними тим, хто дав життя і виховав.

Разом із режисером-постановником над створенням цього казкового, надзвичайно енергійного і яскравого сценічного дійства натхненно працювала молода творча команда – художник-сценограф Максим Лапко, композитор Геннадій Коваль, пластичне рішення Тетяни Чичук, постановка сценічних боїв Євгена Бондаря.

Отже, запрошуємо на прем’єрний показ музичної казки «Мауглі» за Р.Кіплінгом, що відбудеться на великій сцені Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка 19 і 26 вересня цього року о 12.00 год.

Приходьте всією родиною на зустріч з улюбленими героями, які проведуть вас у світ індійських джунглів, сповнений пригод, таємниць і несподіванок.

Раїса Міненко, 

керівник літературно-драматургічної частини театру

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register