Культура
Корюківка запрошує скуштувати тушковані огірки з м’ясом
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/07/65727270_2417387201651243_1568642577576493056_n-e1562250258895.jpg)
Корюківка вже готується відзначати День міста і запрошує на фестиваль «Гурок-Fest».
День міста в Корюківці відзначатимуть 27 липня. Оргкомітет заходу запрошує гостей свята до парку навпроти бібліотеки, де всіх охочих пригощатимуть фірмовою корюківською стравою – тушкованими огірками з м’ясом.
Про це повідомляють на сторінці у Facebook Корюківської міськради.
Свої варіанти оригінальної страви представлять господині з району та міста, а окрасою стане частування «гурками» від мера. Святкові заходи в місті розпочнуться о 12.00.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як у Ніжині святкують День міста
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv