Культура

На Чернігівщині стартує обласний конкурс рукописів місцевих авторів

Комісія з питань підтримки місцевого книговидання при обласній державній адміністрації оголошує про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2019 року. Твори, обрані за результатами конкурсу, до кінця року побачать світ коштом обласного бюджету.

Прийом матеріалів на конкурс стартує1 квітня та триватиме до 8 травня включно.

Про це повідомляють у департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Для участі запрошуємо подати до Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації:

— завершений рукопис твору в електронному вигляді;

— заяву визначеної форми про винесення рукопису на конкурс;

— мотиваційний лист з обґрунтуванням доцільності випуску рукопису в рамках Програми обсягом до 2000 знаків (або 1 аркуш А4) в електронному вигляді;

— анотацію на рукопис та короткі відомості про автора (авторський колектив, упорядників) в електронному вигляді;

— для творів наукового спрямування — дві фахові рецензії.

Заява та рецензії на рукопис подаються у паперовому вигляді з «мокрими» підписамиабо в електронному вигляді, якщо засвідчуються кваліфікованими електронними підписами.

Детальні умови конкурсу описані у відповідному Положенні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З’явилися нові деталі про виявлений на Афоні старовинний рукопис

Матеріали приймаються щоденно, крім вихідних та державних свят за адресою: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації, м. Чернігів, вул. Шевченка, 7 (вхід з боку скверу ім. Попудренка), к. 2, з 8:00 год. до 17:00 год., перерва з 13:00 год. до 14:00 год. Телефон для довідок: (0462) 67-86-94.

Конкурс рукописів місцевих авторів зорієнтований на забезпечення доступу широкої громадськості до кращих зразків творчості авторів Чернігівщини, що не мають перспективи випуску у комерційних видавництвах, але водночас залишаються потенційно запитуваними читацькою аудиторією та суспільно важливими.

Подані рукописи оцінюватиме комісія з питань підтримки місцевого книговидання при облдержадміністрації.Роботи, визнані кращими, будуть випущені в світ без жодної оплати з боку авторів. Віддруковані примірники передаватимуться до бібліотек та навчальних закладів області, інших зацікавлених установ задля задоволення потреб читачів Чернігівщини, розповсюджуватимуться під час презентаційних заходів. Видані книги також будуть розміщені в електронному вигляді на веб-сайті Чернігівської ОДА.

Виплата гонорарів чи іншої винагороди авторам не передбачена.

На конкурс не приймаються заявки від авторів, книги яких були видані за результатами відповідних конкурсів рукописів у 2016–2018 роках, заявки щодо випуску навчальних (підручники, посібники), рекламних видань, препринтів, авторефератів дисертацій, буклетів, карток, листівок, плакатів, періодичних видань, а також видань, які передбачають одноразове використання (книжки-розмальовки і т.п.).

За додатковою інформацією просимо звертатися до секретаря комісії Валерія Сорокіна за телефоном (0462) 67-86-94 або електронною поштою [email protected]

Ще статті по темі

Back to top button