Культура
Ніжинські дошкільнята влаштували незвичний показ мод (Фото)
Чи знаєте ви, що таке покидьковий матеріал? Ще його називають підручним матеріалом. Це все, що можна безжально викинути, а можна й використати, давши волю безмежній дитячій фантазії!
Саме так вчинили вихователі дошкільного підрозділу Ніжинської гімназії №14 – разом зі своїми вихованцями вони влаштували справжнісінький показ мод. Про це повідомляють у Ніжинській міськраді.
Унікальністю нової колекції одягу стала їх бюджетність, адже всі костюми зроблені з покидькового матеріалу – пакети, газети, шпалери, одноразові тарілки та виделки.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/359753052_674833564686601_7950752759132498927_n-482x642.jpg)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/359783267_674833441353280_39572448011339362_n-482x642.jpg)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/359796352_674833368019954_3550199345040624297_n-482x642.jpg)
Батьки діток проявили свою творчість і креативність.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv