Педколектив «МудрАнгеликів» заколядував
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/01/content_3b2e9b2e0644786bac4c5ecfcecef974-e1609934717767.jpg)
Здавна в Україні найголовніше свято всього року – Різдво Христове. Після заходу сонця, з появою в небі першої зірки, люди збираються, щоб сповістити інших про прихід Божого Сина на Землю.
Уже зовсім скоро Вифлеємська зірка засяє на небі і світлом своїм зігріє наші душі, подарує надію, зміцнить віру та запалить у серцях любов. Нехай те чудове світло зберігає всіх нас на життєвих дорогах, дарує щастя та радість.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Побажання добра, здоров’я та злагоди:Чернігівщина колядує (Відео)
Із Різдвом Христовим!
І особливе привітання стародавньою колядкою «Святая Варвара», записаною в с.Сираї Чернігівської області, від педколективу приватної школи «МудрАнгелики».
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv