Культура

«Попелюшка»: шістдесятий аншлаг на чернігівській сцені (Фото)

І знову музична казка «Попелюшка» на сцені обласного філармонійного центру фестивалів і концертних програм. У шістдесятий раз! І знову аншлаг!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У філармонії звучали «Мелодії Іспанії» Тетяни Асадчевої

Протягом новорічно-різдвяних канікул артисти філармонійного центру витримали справжній марафон із 59 вистав. А 11 червня 2019 року в рамках циклу пізнавально-розважальних програм для школярів, для яких літні канікули мають стати не тільки яскравими, а й змістовними, артисти знову з успіхом представили осучаснену казкову історію, герої якої знайомі всім: добра, але вольова дівчина Попелюшка, зла Мачуха, що знущається з падчерки разом з донькою-нахабою, «чудовисько з добрими очима» (а насправді Принц), Фея-Королева, завдяки якій щастя перемагає…

Стильна британська естетика, популярні пісні, видовищна хореографія — все це «Попелюшка», love story Британської Корони у постановці Дмитра Обєднікова за сценарієм Світлани Бунзяк. У постановці взяли участь артисти Марія Лагута, Дмитро Обєдніков, Ольга Печко, Інна Василенко, Микола Пономаренко, Марина Маккей, а також шоу-балет «Екватор» на чолі з Віктором Войниковим.

Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру

фестивалів та концертних програм

Ще статті по темі

Back to top button