Культура

У бібліотеці Короленка відбулася презентація поетичної збірки «Небо в долонях» Олени Коленченко

У Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбулася презентація поетичної збірки Олени Коленченко «Небо в долонях». На захід завітали студенти першого курсу юридичного факультету Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій ЧНТУ. Ведуча заходу Наталія Утиро запросила всіх у дивовижний світ поезії, який викликає різні емоції, почуття, наповнює душу вірою, надією, любов’ю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Химерниця, відьма і гріхи: вийшла нова книга чернігівської письменниці

Народилася Олена Коленченко в мальовничому містечку Новгород-Сіверському, що на Чернігівщині. Закінчила Ніжинський педагогічний інститут ім. Миколи Гоголя. За фахом – біолог, за покликанням – педагог і поетеса. Викладає у Новгород-Сіверському медичному коледжі. Вірші почала писати ще зі шкільних років. Поезії друкувались у різних періодичних виданнях. Пані Олена брала участь у фестивалях «Українські передзвони», «Ірпінський Парнас»; є дипломантом ІІ та ІІІ стартапу «Дотиком душі»; лауреат конкурсу «Зачарована Десна».

«Небо в долонях» – це перша книжка віршів поетеси. До збірки ввійшли вірші різних років, а відтак і різного рівня майстерності. Та одне в них незмінне – щирість, ліризм, закоханість у рідній край. Коли читаєш поезію Олени Коленченко, то пригадуєш барви та пахощі рідної землі. Чого лише вартий захоплений вигук «Яка краса, мій рідний дивокрай!», який, мов сплеск сонячного настрою з теплих і щедрих жіночих долонь, зігріває серця шанувальників поезії. Рядок «Твори добро і йди назустріч мріям» є лейтмотивом усієї творчості Олени Коленченко.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button