У Чернігові шукають акторів для зйомки кіно

1486387357

У Чернігові 14 та 15 січня плануються зйомки тизеру фільму про Соломію Крушельницьку. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє Марія Соломіна. Взяти участь у зйомках запрошують акторів, акторів-початківців та акторів-аматорів із Чернігова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зірка кіно засвітилася в чернігівському одязі

Для ігрової групівки шукають:

  • Чоловіків віком 25-40 років, інтелігентної та характерної зовнішності. Можна з вусами та бородою
  •  Жінок 35-40, бажано довге волосся, натуральні брови та вії
  •  Дівчину 15-17 років, натуральний колір волосся чи добре фарбоване під натуральне
  • Активного хлопчика, ігровий вік 12 років
  • Дівчину, що займається хореографією (балет – ідеально), 20-25 років
  • Скрипаля, чоловік віком приблизно 30 (обговорюється)

А також акторів масових сцен різного віку, важливо – жінки «все натуральне».
Досвід вітається, деякі позиції без слів, але дуже ігрові.
Усі, хто хоче взяти участь, пишіть у коментарях до посту на сторінці Марії Соломіної, попередній відбір за фото та після спілкування телефоном.

 



Коментарів: 16

  • Ukraine, Kiev

    Аноним Відповісти

    11.01.2019 at 14:12

    Як знайти сторінку Марії Соломиной?

  • Ukraine, Chernihiv

    Аноним Відповісти

    11.01.2019 at 14:15

    Доброго дня) Хочу прийняти участь у кастингу на зйомку в фільмі про Соломію Крушельницьку в місті Чернігові.
    Мені 15 років,займаюся бальними та сучасними танцями,буду рада,якщо вам підійду.

  • Ukraine, Chernihiv

    Аноним Відповісти

    11.01.2019 at 14:21

    Нет находит страницу, сбросьте ссылку ( если есть ) куда заявку бросать

  • Ukraine, Chernihiv

    Аноним Відповісти

    11.01.2019 at 14:21

    Хочу спробувати себе в ролі – Чоловіка віком 25-40 років, інтелігентної та характерної зовнішності.
    Або в масовці.

  • Ukraine, Chernihiv

    Аноним Відповісти

    11.01.2019 at 14:48

    Теж хочу спробувати себе в ролі. Дівчина 18 років. Але посилання не працює і направляє на цю ж сторінку

  • Ukraine, Chernihiv

    Аноним Відповісти

    11.01.2019 at 14:49

    Нет у неё на странице такого поста.

  • Ukraine, Chernihiv

    Аноним Відповісти

    11.01.2019 at 15:03

    Готова прийняти участь у зйомках! Роль дівчини 15-17 років.

  • Ukraine, Chernihiv

    Аноним Відповісти

    11.01.2019 at 15:17

    Ооо. Я же артист. Тот самый на главную.

  • Ukraine, Chernihiv

    Аноним Відповісти

    11.01.2019 at 15:20

    Всю жизнь мечтал в фильме снятся. И кум мой тоже хочет- только он не красивый если что)))

  • Ukraine, Chernihiv

    Анонім Відповісти

    11.01.2019 at 15:27

    Куди писати?

  • Ukraine, Kiev

    Лена Відповісти

    11.01.2019 at 19:01

    Добрый вечер ! Готова принять участие в роли девушки 15-17 лет .

  • Ukraine, Chernihiv

    Карина Трубина Відповісти

    11.01.2019 at 20:07

    Добрий вечір, дуже хочу на роль дівчини 15-17 років

  • Ukraine, Chernihiv

    Влад Відповісти

    11.01.2019 at 20:19

    Добрый вечер. Хочу попробовать. Молодой человек 14 лет. Занимаюсь в театральном кружке. 093-69-22-442.