![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/11/10347807_857613474302821_7196290339396286828_n-e1478594171444.jpg)
Чернігівський літературно-меморіальний музей-заповідник Михайла Коцюбинського запрошує на творчу зустріч з ніжинською письменницею, перекладачкою, волонтеркою, журналісткою, громадською діячкою Тетяною Винник.
Зустріч відбудеться 10 листопада о 15.00.
«З Духу й води» – саме так назвала свою творчу програму Тетяна Винник. На гостей очікує чимало цікавого, зокрема, поетичний перформанс, відеопоезія, поетичні переклади Тетяни Винник з англійської – Сільвії Плат, Енн Секстон та Інґрат Йонкер, з болгарської – Дімчо Дебелянов, Христо Ботев, Елка Няголова, з польської – Барбара Грушка-Зич та Марлена Зінгер.