Культура

У Чернігові відзначили 22-гу річницю Конституції України (Фото)

У переддень державного свята Дня Конституції України 27 червня в концертній залі Чернігівського обласного філармонійного центру відбулися урочистості, під час яких очільники області та міста вручили нагороди тим землякам, які зробили особливий внесок у захист та розбудову Української Держави і Чернігово-Сіверського краю.

Розпочався захід із вшанування світлої пам’яті усіх воїнів, які поклали життя у боротьбі за незалежність та єдність України на сході нашої держави, хвилиною мовчання та врученням державної нагороди матері загиблого в АТО Героя – Андрія Норенка, відзначеного орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм з нагоди Дня Конституції України почесними грамотами і подяками також було відзначено низку волонтерів, службовців та громадських діячів нашої області.

Академічний камерний хор ім. Д. Бортнянського виконав Гімн України, що був підхоплений усіма присутніми в концертній залі філармонійного центру.

З особливим емоційним настроєм прозвучав вірш Миколи Брауна “Українська мова”, який прочитала артистка обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм Олена Белеванцева. Багатьом важко було стримувати сльози, адже Олена Володимирівна є мамою кулеметника 13-го батальйону територіальної оборони Володимира Близнюка, який загинув в зоні АТО, захищаючи нашу державу від російської агресії.

Урочисту концертну програму продовжили солісти обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм: Марина Маккей, Іванна Коцур, Олена Близнюк, Світлана Примак, Ольга Печко, Сергій Сулімовський, Марина Коваленко, Богдан Тонкошкурий та В’ячеслав Петрик.

Балетна група Академічного народного хору філармонійного центру (художній керівник та головний диригент, заслужений діяч мистецтв України Володимир Коцур. Балетмейстер Віктор Войніков) виконала вокально-хореографічні композиції “Веснянка” та “Грай музико”.

Завершилося дійство “Молитвою за Україну”, яку присутні в залі гості виконали разом з Академічним народним хором філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Ще статті по темі

Back to top button