У Корюківці оголошено новорічний конкурс
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/01/novorchn-vitinanki-2016-shabloni-shemi-na-vkna-zavantazhiti-rozdrukuvati-dlya-novogo-roku-mavpi_3811-e1483544621930.jpeg)
Молодіжна організація «Альтернатива» запрошує містян взяти участь у конкурсі «Подаруй корюківчанам святковий настрій», щоб створити справжню казкову атмосферу у рідному населеному пункті.
Головна умова участі в конкурсі – якомога краще оформлення вікна або вітрини іграшками, виготовленими власноруч, або ж готовими гірляндами та іншою новорічною атрибутикою. У результаті загальний вигляд прикрашеного вікна або будинку повинен дійсно створювати хороший настрій і дарувати атмосферу свята.
Переможців конкурсу буде визначено 14 січня в різних номінаціях:
— «Краще новорічне вікно»;
— «Кращий новорічний балкон»;
— «Краща новорічна вітрина»;
— «Краща новорічна садиба приватного сектору»;
— «Краща новорічна територія адміністративної будівлі»;
— «Кращий новорічний під’їзд».