У музеї-заповіднику на Чернігівщині можна спостерігати за птахами в їхньому природному середовищі
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_2207-1-780x470.jpeg)
10 серпня в музеї-заповіднику «Слово о полку Ігоревім» відбулася презентація орнітологічної екскурсії «Птахи Полісся». Про це повідомили у департаменті культури Чернігівської ОДА.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_2206-963x642.jpeg)
«Спостерігати за птахами в їхньому природному середовищі – справжня насолода. Тим більше, в Україні набуває популярності бердвотчинг, що поєднує активний відпочинок і любительську орнітологію. Починаємо з базових знань про птахів: вчимося розрізняти види, розуміти їхню поведінку та життєві цикли, впізнавати за зовнішніми ознаками, голосами тощо», – йдеться в повідомленні.
Цікавою інформацією та легендами про птахів поділилася з присутніми науковий співробітник Олена Бунак. Під час екскурсії діти спостерігали за птахами за допомогою біноклів і зафіксували кілька видів представників пернатих: ластівку сільську, плиску білу, горихвістку та лелек.
«Запрошуємо всіх охочих поринути в дивовижний світ птахів, замовивши цікаву екскурсію», – пишуть у відомстві.
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_2208-174x642.jpeg)