У Сосниці нагородили переможців фотоконкурсу, оголошеного селищною радою (Фото)
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2021/03/166666412_1612999762422986_3302687044006328834_n-e1617111639945.jpg)
Із 25 лютого по 15 березня Сосницька селищна рада проводила фотоконкурс «Зимовий настрій». Для участі треба було надіслати фото, так чи інакше пов’язані з темою зими.
Загалом від 26 авторів отримали 73 роботи, серед них обрали найкращі.
Приємно, що нагороди вже знайшли своїх переможців. Це Олександр Авраменко, Марія Якимичева та Оксана Васюк.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У громаді на Чернігівщині живе 103-річний чоловік, який ще дасть фору молодим
Успіх проведення фотоконкурсу вкотре підтвердив, що в громаді є багато активних талановитих людей, які гідно реалізують себе у різних сферах творчості.
Також у селищній раді переконують, що далеко ховати фотоапарати не потрібно, адже подібний конкурс, однак уже з різними номінаціями (наприклад, портрет, пейзаж вулиць, архітектура) планується провести і на весняну тематику.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
Фото – Сосницька селищна рада