В Ічнянському районі розпочинають знімати фільм за вісім із половиною мільйонів

121682[1]

За підтримки Державного агентства України з питань кіно в селі Припутні Ічнянського району розпочинається виробництво драматичної комедії «Припутні» режисера Аркадія Непиталюка.

Продюсерами фільму виступили Влад Ряшин і Юрій Мінзянов.

Держкіно та компанія Star Media підписали договір про надання державної фінансової підтримки в розмірі 4 млн 287 тис. 500 грн.

Загальний бюджет картини – 8 млн 575 тис. грн.

«Стрічка «Припутні» стане першим досвідом співпраці Держкіно з одним із лідерів української кіноіндустрії – компанією Star Media. Це перший повнометражний проект Аркадія Непиталюка, який нещодавно зняв ігровий короткометражний дебютний фільм «Кров’янка», що також був підтриманий Держкіно, а також перший повнометражний ігровий фільм-переможець 8-го конкурсного відбору, який ми запускаємо у виробництво. Для нас створення цього фільму – це відповідь тим, хто чекає цікавого нестандартного українського кіно і вірить у те, що українське кіно може мати авторський почерк, залишаючись водночас цікавим для глядача», – заявив голова Держкіно Пилип Іллєнко.

«Наш новий фільм «Припутні», який з успіхом пройшов два відбіркові тури на пітчингу проектів і був удостоєний підтримки держави, – це авторське національне кіно, головна ідея якого полягає в поверненні до витоків, до своїх невирішених проблем, пошуку правди, і поверненні людей, які потребують пробачення своїх рідних. Мені дуже сподобався сценарій, він написаний легко, з гумором і самоіронією. Це наш перший спільний досвід роботи з Держкіно, і ми впевнені, що він буде вдалим та покладе початок нашій довгостроковій співпраці», – коментує засновник і генеральний продюсер компанії Star Media Влад Ряшин.

«Припутні» – це світлий сценарій, насичений гумором із домішкою тонкого смутку та драматизму. За доволі короткий проміжок часу показується життя трьох поколінь жінок – таких різних та водночас рідних, кожна з них яскраво демонструє вподобання й проблеми свого історичного часу, своє розуміння гідності, людського щастя та особистого протесту обставинам.

Усі локації виключно українські: фільм зніматиметься в Ніжині, Києві та Київській області, на Чернігівщині. Прем’єра на широкому екрані запланована на 2017 рік.

Джерело: «Starmediafilm»

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register