Культура

В обласній раді експонується виставка «15 викрадених життів»

18 травня в обласному центрі відзначили день вшанування пам’яті жертв геноциду корінного народу Криму. На Красній площі відбулась урочиста церемонія підняття Державного прапору України та прапору кримських татар на честь солідарності з кримськотатарським народом та відзначення 77-х роковин депортації.

Саме на цьому заході представниками обласної громадської організації «Кримська громада» було презентовано виставку«15 викрадених життів», яку підготували представники ГО «КримSOS» в рамках інформаційної кампанії «Find&Free». Згодом виставку розгорнули у бібліотеці ім.М.Коцюбинського, де всі бажаючі могли ознайомитися з 15 портретами та історіями тих, кого досі не знайдено ані живими, ані мертвими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Солістка гурту Go_A знялася в національному вбранні Чернігівщини (Фото)

Сьогодні експозицію, присвячену жертвам насильницьких зникнень в окупованому Криму, розмістили на першому поверсі адміністративної будівлі Чернігівської обласної ради. Протягом тижня портрети 15 зниклих кримськотатарських та українських активістів, які виражали свою незгоду з діями окупаційної влади, доля й місце перебування яких досі не відомі, — Тимура Шаймарданова, Сейрана Зінедінова, Ісляма Джеппарова, Джевдета Іслямова, Ескендера Апселямова, Мухтара Арісланова, Руслана Ганієва, Арлена Терехова, Ервіна Ібрагімова, Ескендера Ібраїмова, Валерія Ващука, Івана Бондарця, Василя Черниша, Федіра Костенка та Арсена Алієва — нагадуватиме про свавілля відносно громадян України та необхідність встановлення істини щодо грубих порушень прав людини.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Відділ інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Ще статті по темі

Back to top button