Чернігівські ресторани та кафе приховують заробітки

Власники ресторанного бізнесу та громадського харчування декларують мізерні доходи від свого бізнесу. Деякі суб’єкти подають дані про те, що заробили протягом місяця 1 тисячу гривень і навіть менше.

В Управлінні Державної фіскальної служби області проаналізували звітність цих підприємців за чотири місяці року і дійшли висновку, що в ресторанах і кафе проводять розрахунки без касових апаратів, а це, у свою чергу, призводить до зменшення оподатковуваних операцій. Тобто власники набивають грошима власні кишені.

Доходить до абсурду. Підприємці купують ліцензії на продаж вроздріб алкоголю та тютюну. А у податкову подають звітність, у якій просто смішні суми заробітку, що не окупають придбані ліцензії. То що, працюють зі збитками?

Усі ці факти свідчать про пряме порушення Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», стверджують в управлінні ДФС.

Державний і місцеві бюджети недоотримують податки. Тому податківці закликають власників ресторанів і кафе проявити громадянську свідомість і відповідальність. А чи дослухаються до них?

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password