НовиниСуспільство

Епідеміологи провели забір зразків у людей, які перебувають в обсервації, для тесту на наявність COVID-19, — Дмитро Коваль

Епідеміологи провели забір зразків у людей, які перебувають в обсервації, щоб зробити тест на наявність коронавірусної інфекції COVID-19. Всі зразки будуть доставлені у м. Київ.

Про це під час брифінгу повідомив заступник Міністра охорони здоров’я Дмитро Коваль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині готуються до боротьби з коронавірусом

Сьогодні — третя доба, як евакуйовані люди з Уханю та члени команди перебувають в обсервації. Вона почалась від моменту посадки у літак – 19 лютого о 18:00.

«Відбувся ранковий огляд. Усі евакуйовані пасажири, члени екіпажу та супроводжуючі особи почуваються добре. Жодних симптомів гострих респіраторних інфекцій не мають. Вони обходять обстеження двічі в день», — зазначив заступник Міністра охорони здоров’я.

Заступник Міністра зазначив, що в Україну прибули тести для виявлення наявності коронавірусної інфекції COVID-19.

Також Дмитро Коваль повідомив, що в зоні обсервації розгорнуто оперативний штаб.

«На території санаторію відпрацьовано систему допуску людей. Жодних сторонніх на території немає. Сил та засобів Національної поліції та Національної гвардії України достатньо для забезпечення безпеки на території санаторію та прилеглій території», — зазначив він.

Також Дмитро Коваль повідомив, що евакуйовані не потребують продуктів харчування. Вони забезпечені кейтерінгом, який включає гаряче харчування. Передачу всього необхідного координує Червоний Хрест.

У зв’язку з поширенням неправдивої інформації, чуток та провокацій Міністерство охорони здоров’я України закликає перевіряти інформацію на достовірність. Для отримання офіційної інформації медіа завжди можуть звернутися до пресслужби міністерства.

Урядовий портал

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Back to top button