ФК "Десна"

Чернігівські «деснянці» помірялися силою з «пивоварами»

Учора, 2 липня, чернігівська «Десна» вирушила до Києва, де й продовжить підготовку до нового чемпіонату. Команда тренуватиметься на спортивній базі в Пущі-Водиці, а вже сьогодні підопічні Олександра Рябоконя провели черговий контрольний поєдинок. На базі НТБ «Оболонь-Бровар» у Бучі сіверяни помірялися силою з «пивоварами».

Про це ЧЕline повідомили в прес-службі ФК «Десна».

Рахунок, звісно, не є першочерговим завданням у контрольних поєдинках, але все ж таки приємно, що «Десна» продовжила свою серію без поразок. У 2017 році команда Олександра Рябоконя не програла ще жодного матчу, а сьогодні розійшлася миром із «Оболонь-Бровар» – 2:2.

«Десна» два тайми провела різними складами, єдиний гравець, який провів весь матч, – Олег Шевченко. До речі, його колега Костянтин Махновський пропускав гру через важливу причину – його сім’я очікує на поповнення.

У першому таймі сіверяни мали значно кращий вигляд, ніж суперник, але забили лише один м’яч, відзначився Денис Галенков. Після перерви сіверяни пропустили два м’ячі, але фінальний натиск таки приніс результат – Ілля Коваленко зрівняв рахунок у матчі.

«Оболонь-Бровар»: Федорівський — Пінчук, К. Коваленко, Тєрєхов, Сартіна, Сахнюк (Продан, 54), Турчанов (Шаповалов, 81), Єременко (Є. Шевченко, 72), Шевчук (Ткач, 80), Слободян (Борисенко, 81), Корольчук (Корнєв, 69).

«Десна» (перший тайм): Шевченко, Головко, Мельник, Банасевич, Чорноморець, Коберідзе, Арвеладзе, Бовтрук, Галенков, Картушов, Лисенко.

«Десна» (другий тайм): Шевченко, Фаворов, Щедраков, Братков, Мостовий, Волков, Коваленко, Чепурненко, Скепський, Філіппов, Кірієнко.

Голи: Галенков, 6, Слободян, 69, Шевчук, 80, І. Коваленко, 82.

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.