ФК "Десна"
«Десна» провела перше тренування у 2020 році
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2020/01/photo_2020-01-10_17-07-13-768x512-e1578670011714.jpg)
Сьогодні, 10 січня, чернігівська «Десна» вийшла з відпустки. Команда зібралася в Чернігові на стадіоні імені Гагаріна, де і провела перше тренування у 2020 році. До команди приєдналися і новачки – Пилип Будківський та Леван Арвеладзе.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пилип Будківський – гравець ФК «Десна»
В Чернігові команда проведе кілька днів і після проходження медичного огляду 17 січня відправиться до Білорусі, на товариський матч з ФК “Спутнік” (Річиця). В ніч з 21 на 22 січня команда вирушить на перший навчально-тренувальний збір до Туреччини, де заплановано 4 товариські матчі.
Пресслужба ФК «Десна»
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv