Невтішний натяк: Павелко розповів про чернігівську “Десну”

265065[1]

Під час візиту до Краматорська президент Федерації футболу Андрій Павелко відвідав дві військові частини та поспілкувався з нашими бійцями.

— Було декілька дуже цікавих розмов, багато наших героїв є вболівальниками футболу. Вони в курсі всього, що зараз відбувається, зокрема, ситуації навколо чернігівської «Десни». Під час бесіди ми порівняли цю історію з отриманням Україною безвізового режиму з ЄС. Безумовно, шлях до безвізу був непростий, хоча наша країна географічно та історично завжди знаходилась у Європі. Можна сказати, що за спортивним принципом ми давно мали на нього право, але довелося багато років приводити в порядок документи. Так само й гравці та тренери «Десни» вибороли спортивне право на підвищення в класі, але клуб не виконав важливих умов для участі в Прем’єр-лізі.

До речі, серед хлопців були й чернігівці. Але всі не тільки погодились, що Федерація має керуватись виключно законом, більш того, бійці висловили вимогу до мене – пильно контролювати дотримання правил у будь-яких ситуаціях, пов’язаних з українським футболом.

Вони краще, ніж будь-хто, розуміють, що спроби «домовитись» ведуть нас до корупційного минулого – того самого, проти якого Україна виступила взимку 2013-го та продовжує боротьбу просто зараз».

Джерело: ФФУ

Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register