Фейсбучна тема дня
Фейсбучна тема дня: «безкоштовна» медицина
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/07/temadnya2-1-e1505487056386-10-e1532957274745.jpg)
У спільноті «Ніжин SOS» опублікували допис-обурення. Жінка скаржиться, що побувала в одному медзакладі Чернігова та залишилась майже без грошей. Її обурило не тільки те, що довелось платити благодійний внесок, а ще й людям доводиться стояти в чергах.
Користувачі у коментарях пишуть, що поступили на такі ж «граблі».
Крім того, зазначають, що в районах беруть ще більші внески.
Це неподобство у всіх лікарнях … Чернігівська районна, щоб здати кров з вени, треба взяти направлення у лікаря, купити шприц, перчатки, піднятися у вас візьмуть кров, віддадуть вам пробірку, потім її треба віднести у іншу будівлю, там скажуть скільки треба заплатити, піти оплатити у третій будівлі, і принести квитанцію у другу будівлю…. а те що ти може ледь ходиш — нікого не турбує…