Менщина отримала два спецавтомобілі з Німеччини
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/o_1ga5r3rm71d7p3ls1be51cciv5q21-e1660212492869.jpg)
Завдяки польській гміні Жураков Менщина отримала два спецавтомобілі з Німеччини.
Як повідомляє Менська міська рада, спецавтомобілі Daimler-Benz та Mercedes Benz Sprinter громада отримала від німецьких муніципалітетів Рудельцхаузен та Ехінг. Допомогла в цьому польська гміна Жураков. Техніка в гарному стані, сучасна, надійна.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Від гуманітарки до спільних проєктів: громади Чернігівщини співпрацюють із польськими ґмінами
Подарованою європейцями «швидкою» перевозитимуть з Мени до лікарень Чернігова пацієнтів у разі такої потреби. Інший же спецавтомобіль передали КП «Менакомунпослуга». На ньому комунальники виїжджатимуть на роботи з чищення колодязів, викачування води з погребів у разі затоплення, бригада з благоустрою виконуватиме аварійні роботи. Спецавтівка зручна, одночасно в ній можуть розміститися дев’ять робітників із повним комплектом інвентарю.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv