Надзвичайні події
Чернігівець потрапив до лікарні з ботулізмом
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/01/2193697-e1546505606143.jpg)
ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє, що в Чернігові знову зареєстровано випадок захворювання ботулізмом: 32-річний житель м. Чернігова потрапив в лікарню після вживання риби в’яленої.
Хворому введений ботулінічний полівалентний анатоксин.
Спеціалістами ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України» проводиться розслідування випадку захворювання та лабораторні дослідження для підтвердження діагнозу.