Надзвичайні події
Чоловік на робочому місці вдарився головою об бетонну підлогу
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2018/11/111-9-e1543329187340.jpg)
До нейрохірургічного відділення Чернігівської обласної лікарні з діагнозом: ЗЧМТ, внутрішня черепно-мозкова гематома, алкогольне сп’яніння було госпіталізовано жителя с. Павлівка 1971 року народження.
Про це ЧЕline стало відомо з власних джерел.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нещасний випадок залишив жителя Козелеччини без стопи
Тілесні ушкодження останній отримав напередодні, перебуваючи на неофіційному робочому місці у ТОВ «Компацей Груп», розташованому в орендованому приміщенні «КСК», що по вул. І. Мазепи, 66.
Чоловік із власної необережності впав з висоти і вдарився головою об бетонну підлогу.