Надзвичайні події
«Дерево-руйнівник» впало на будівлю в Чернігові
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/05/18698134_1322368594523478_4723566349120775521_n-e1495619563493.jpg)
Чернігівець Віталій Назаренко виклав на своїй сторінці в Facebook цікавий пост.
«Чернігівська обласна рада зазнає непередбачуваних додаткових витрат. Цієї ночі постраждало господарське приміщення комунального закладу обласної ради «Організаційно-методичний центр контролю та технічного нагляду закладів культури і туризму». На будівлю впало дерево і пошкодило перекриття та дах. Працівники установи розповідають, що неодноразово звертали увагу директора комунального підприємства Олександра Стельмаха на аварійне дерево і просили його спиляти. Так чи інакше, громада зазнає витрат, але чи будуть винні покарані за халатність?», – йдеться в пості.