Надзвичайні події
Дитячі пустощі ледь не залишили родину без житла
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2019/08/1091731-e1565677951379.jpg)
Учора, 12 серпня, у с. Поліське Коропського району в господарстві по вул. Лесі Українки, №9 та №11 о 12 год. 39 хв. сталася пожежа господарчої будівлі.
Про це ЧЕline повідомили у департаменті з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОДА.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пожежа на Чернігівщині: маму з донькою встигли врятувати
Вогнем знищено покрівлю та перекриття господарчої будівлі, пошкоджено: стіни господарчої будівлі, покрівлю сусіднього житлового будинку на площі 34 кв.м, перекриття та стіни на площі 16 кв.м.
Причина пожежі – дитячі пустощі з вогнем сина господарки.