Надзвичайні події
До хірургічного відділення викликали ДСНС
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2017/10/oper1-e1507184240827.jpg)
4 жовтня о 12 год. 40 хв. надійшло повідомлення про можливу наявність підвищеного вмісту парів ртуті в приміщенні хірургічного відділення Чернігівської обласної лікарні.
Про це ЧЕline повідомили в ДСНС України у Чернігівській області.
Фахівцями Чернігівського обласного лабораторного центру відібрано проби повітря, за результатами проведених досліджень гранично допустима концентрація парів ртуті в межах норми.
Читайте новини ЧЕline у соціальних мережах Instagram та Facebook.