До України не пустили шістьох росіян

Через державний кордон минулої доби не пропущено 10 громадян, з них 6 громадян Росії, з яких двоє не змогли підтвердити мету поїздки, а решта на інших законних підставах.

Про це ЧEline повідомив помічник начальника прикордонного загону,  начальник прес-служби Олександр Дудко.

Через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 13 тис. осіб та 2 тис. транспортних засобів, таким чином за добу зафіксовано збільшення пасажирського потоку на 11%.

За порушення державного кордону затримано 1 особу.

До адміністративної відповідальності за порушення прикордонного режиму та правил перебування іноземних громадян та осіб без громадянства в Україні притягнуто 5 осіб, на яких накладено штраф 1598 гривень.

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.

 

загрузка...

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password

Register