ДТП: троє пасажирів 30-ї маршрутки отримали струс мозку
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/07/145d904e12df14c236929fb01d13a0f3-e1469874274455.jpg)
ДТП за участю маршрутного мікроавтобусу «Рута» зіткнувся з вантажним автомобілем марки «Renault Premium» сталась 29 липня, приблизно о п’ятій вечора в Чернігові по вулиці Шевченка, в районі будинку № 37.
Про це ЧEline повідомило власне джерело.
Автобус під керуванням 37-річного чернігівця, рухаючись по маршруту № 30 «Пивзавод – завод «Автодеталь» по вулиці Шевченка зі сторони вулиці Пушкіна в напрямку вулиці Олега Міхнюка, зіткнувся з вантажівкою, яка рухалась попереду мікроавтобуса в попутному напрямку.
У результаті ДТП пасажир мікроавтобуса 53-річна чернігівка отримала тілесні ушкодження та каретою швидкої медичної допомоги доставлена до Чернігівської міської лікарні №1. Жінка з діагнозом закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, госпіталізована до неврологічного відділення.
Ще двоє пасажирів – 61-річна та 43-річні жінки отримали закриті черепно-мозкова травма, та струс головного мозку. Після надання першої медичної допомоги жінки були відпущені додому.