Надзвичайні події
Громада на Чернігівщині відбила техніку і зброю у росіян і передала ЗСУ
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/03/275396840_330643455760891_2777052019629346868_n-e1646992169969.jpg)
Срібнянська ТГ вдруге відправила ЗСУ трофейну техніку та боєприпаси окупанта.
Днями зі Срібнянської ТГ до Збройних сил України відправили повну вантажівку боєприпасів відбитих у ворога.
Снаряди для реактивного залпового вогню «Град» з підбитого ворожого авто завантажили на відремонтований «КамАз» окупантів силами тероборони. Тепер їх використовуватимуть ЗСУ проти російських загарбників.
![275617757_330643392427564_9012171415163679483_n](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/03/275617757_330643392427564_9012171415163679483_n.jpg)
Техніку вже доставили за призначенням. Нагадаємо, вперше про відправлення трофейної техніки зі Срібнянщини до ЗСУ стало відомо 1 березня. Тоді силами громади транспортували нашим бійцям два відремонтованих після бою ЗРК «Оса».