Надзвичайні події
Лікарню залило фекаліями. «Водоканалу» з Ічні — байдуже
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2016/09/img_7934-e1473945510422.jpg)
Мешканці селища Парафіївка Ічнянського району поскаржилися Чеline, що вже другий тиждень у відділенні районної лікарні немає води і не працює каналізація.
Вийшло з ладу обладнання.
У приміщенні медичного закладу стоїть стійкий запах стоків, які підтопили санвузли. Хворі й медперсонал опинилися у скрутній ситуації.
Селищний голова Парафіївки Валентина Карпенко каже, що лікарню обслуговує Ічнянський «Водоканал». Підприємству неодноразово телефонували щодо аварійної ситуації. Однак комунальники з райцентру ігнорують звернення. Посилаються на зайнятість і годують обіцянками.