Надзвичайні події
На Чернігівщині зіштовхнулися дві автівки: постраждала неповнолітня
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2024/08/Depositphotos_299249440_xl-2015-e1723530275969-780x470.jpg)
Учора біля с-ща Козелець Чернігівського району водій автомобіля «Кіа Черато» не вибрав безпечної швидкості та здійснив зіткнення з автомобілем «Мітсубіші Кольт», який рухався у попутному напрямку.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З річки Стрижень підняли тіло потопельника
Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи.
В результаті ДТП неповнолітня пасажирка автомобіля «Кіа» отримала тілесні ушкодження та була доставлена до КНП «Козелецька центральна районна лікарня».
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv