Надзвичайні події
Не знаючи броду – не лізь у воду, та ще й п’яним
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/295808573_5124632707662856_4265340886369056726_n-e1659068862515-780x470.jpg)
На Чернігівщині рятувальники ДСНС та співробітники Національної поліції запобігають нещасним випадкам на водних об’єктах.
Співробітники Чернігівського районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області спільно з представниками Національної поліції провели профілактично-роз’яснювальні заходи у місцях масового відпочинку громадян біля водойм.
Під час спілкування рятувальники та поліцейські довели до відпочиваючих основні вимоги правил безпечної поведінки на воді та першочергові дії під час надання допомоги потопаючому.
![296277100_5124633534329440_5154483123920688135_n](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/296277100_5124633534329440_5154483123920688135_n.jpg)
Також наголосили, що купатися необхідно тільки в спеціально відведених для цього місцях. Не слід заходити у воду після вживання спиртних напоїв, пірнати на мілководді або в незнайомих місцях, запливати далеко від берега та залишати дітей без нагляду дорослих.
Для більш детального ознайомлення з правилами безпеки рятувальники надали відпочиваючим листівки профілактичного характеру.