Необережне поводження з вогнем: на Чернігівщині сталися три пожежі
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/2022-08-09-derzhpratsi-vidpovidaye-chy-mozhe-robotodavets-800-5001-780x470.webp)
Біля смт Михайло-Коцюбинське Чернігівського району о 14 годині18 квітня на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 0,03 га. Причина — необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
У м. Прилуки Прилуцького району по вул. В’їзд Квашинський другий о 20 годині 18 квітня на відкритій території сталася пожежа сміття на площі 0,01 га. Причина — необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Неподалік Чернігова горів дачний будинок
У смт Михайло-Коцюбинське Чернігівського району по вул. Шевченка близько 21-ї години 18 квітня на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 0,002 га. Причина — необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv