Надзвичайні події
Пішов рибалити і потонув: подробиці загибелі 14-річного хлопця на Чернігівщині

23 червня о 18:20 до поліції надійшло повідомлення про те, що на водоймі поблизу села Шибиринівка Михайло-Коцюбинської громади зник 14-річний хлопець, який пішов на озеро рибалити.
Про це повідомляє поліція Чернігівської області на сайті.
На місце події негайно прибули медики швидкої медичної допомоги, слідчо-оперативна група, ювенальні поліцейські, співробітники ДСНС.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині у місцевому ставку виявили тіло підлітка (Фото)
На жаль, тіло дитини виявили в озері.
Наразі співробітники поліції встановлюють причини та обставини, що призвели до трагедії.
Фото ілюстративне
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv





