Надзвичайні події

Пішов рибалити і потонув: подробиці загибелі 14-річного хлопця на Чернігівщині

23 червня о 18:20 до поліції надійшло повідомлення про те, що на водоймі поблизу села Шибиринівка Михайло-Коцюбинської громади зник 14-річний хлопець, який пішов на озеро рибалити.

Про це повідомляє поліція Чернігівської області на сайті.

На місце події негайно прибули медики швидкої медичної допомоги, слідчо-оперативна група, ювенальні поліцейські, співробітники ДСНС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Чернігівщині у місцевому ставку виявили тіло підлітка (Фото)

На жаль, тіло дитини виявили в озері.

Наразі співробітники поліції встановлюють причини та обставини, що призвели до трагедії.

Фото ілюстративне

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Ще статті по темі

Добавить комментарий

Back to top button