Надзвичайні події
Після застілля поліз чистити димохід і впав із даху: чоловік помер у лікарні
![](https://cheline.com.ua/wp-content/uploads/2022/08/roof-e1657093685466-1-780x470.jpg)
Близько тижня тому ми повідомляли про те, що до реанімаційного відділення Ніжинської центральної лікарні доставлений житель села Вересоч із діагнозом: закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, перелом основи черепа, відкритий перелом кісток правого передпліччя, алкогольне сп’яніння.
Чоловік перебував у своїх знайомих у селі Бобрик.
Під час розпиття алкогольних напоїв вирішив почистити димохід у будинку. Але послизнувся і впав із даху на розкидану цеглу.
Стало відомо, що через складний стан чоловіка направили до Чернігівської обласної лікарні. Утім, пробувши у лікарні кілька днів чоловік, на жаль, помер.
Не нехтуйте правилами безпеки і пам’ятайте, що зловживання алкоголем може забрати у вас найцінніше – життя.